Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXXI Niedziela Zwykła 2023-11-05

XXXI Niedziela Zwykła 2023-11-05

Trwa miesiąc listopad – czas modlitewnej pamięci o zmarłych. Zapraszamy na różaniec z wypominkami codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

Młodzież z klasy ósmej zapraszamy, w ramach ich przygotowania się do bierzmowania, na Mszę św. i spotkanie na plebanii we czwartek o godz. 18.00.

W sobotę wypada nasze narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zapraszamy na czuwanie modlitewne przygotowane przez młodzież w piątek o godz. 19.00.

W sobotę Msze św. zostaną odprawione o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 i 15.30. Będzie to okazja do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Po Mszy św. o godz. 15.30 zapraszamy na plebanię wszystkich, którzy pragną wyrazić swoją radość z odzyskania przez Polskę niepodległości do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych i żołnierskich. Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami. Zachęcamy do wywieszenia w naszych domach flag narodowych.

Najbliższa II niedziela miesiąca to w naszej parafii „Niedziela Inwestycyjna”. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary. Również w niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką oraz biało-czerwone flagi w cenie 15 zł.