XXV Niedziela Zwykła 2023-09-24

Na dzisiejszą Mszę św. o godz. 9.00 szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi.

Jutro po Mszy św. wieczornej odprawimy Nowennę do św. Wawrzyńca.

Spotkanie dziewcząt z DSM-u odbędzie się we wtorek o godz. 18.30.

We środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

W piątek wypada Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Spotkanie Grupy Młodzieżowej odbędzie się w piątek o godz. 19.30.

W sobotę odbędzie się wycieczka dla ministrantów i lektorów. Zwiedzą oni Wadowice a potem udadzą się do Energylandii. Wycieczka rozpocznie się Mszą św. w naszym kościele o godz. 6.00.

W najbliższą niedzielę 1 października o godz. 16.30 odbędzie się Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Liczymy na obecność wszystkich członków Rady.

W niedzielę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec odmawiać będziemy w niedziele o godz. 15.00 a w dni powszednie o godz. 17.30. Nie żałujmy czasu i trudu, by wraz z dziećmi wziąć udział we wspólnym różańcu. Zachęcamy, by osoby, które nie mogą w danym dniu przyjść do kościoła odmawiały różaniec w swoich domach.

Proszono nas o ogłoszenie:

W dniach 9 i 10 grudnia organizowana jest wycieczka na jarmarki świąteczne do Wiednia i Bratysławy. Informacje i zapisy u Radnego Nowego Sącza – p. Michała Kądziołki.

Telewizja Polska rozpoczęła nadawanie nowych programów katolickich. Program „Zrujnowani Odbudowani” adresowany głównie do mężczyzn można oglądać w TVP 2 w sobotę o godz. 11.55 i w TVP 1 w środę o godz. 7.30. Program „Welon, Fura i Brawura” adresowany głównie do kobiet można obejrzeć w TVP 1 w niedzielę o godz. 11.30 i w poniedziałek o godz. 7.30. Warto skorzystać.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką – „Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz kolorowy Magazyn „Niedziela” w cenie 15 zł. Są już dostępne „Kalendarze Rolnicze” w cenie 30 zł.