Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

V Niedziela Zwykła 2019-02-10

V Niedziela Zwykła 2019-02-10

Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Niedzielę Inwestycyjną. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary na malowanie kościoła złożone dziś na tacę lub przekazane na konto parafii.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych a o godz. 15.00 zostaną odprawione Nieszpory. Seniorów z Biegonic zapraszamy dzisiaj na Mszę św. sprawowaną w ich intencji o godz. 15.00 a po niej na spotkanie na plebanii.

Spotkanie przygotowawcze dla chłopców pragnących zostać ministrantami odbędzie się na plebanii w poniedziałek o godz. 17.00. Również w poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Nowenna do św. Wawrzyńca.

Rodziców – członków Trójek klasowych z klasy ósmej oraz trzeciej gimnazjum zapraszamy na plebanię we wtorek po Mszy św. wieczornej. Będą omawiane sprawy związane ze zbliżającym się bierzmowaniem.

We środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej.

We czwartek wypada Święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Tego dnia o godz. 17.00 na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów i lektorów. Natomiast w kościele od godz. 17.30 – adoracja Pana Jezusa w ciszy.

Zapraszamy na kolejny film z cyklu „Kino pod Aniołami”. W najbliższą niedzielę o godz. 16.45 w Sali na plebanii będzie można obejrzeć słynny amerykański film zatytułowany „Bóg nie umarł”. Film w atrakcyjny sposób ukazuje jak młodzi ludzie w Stanach Zjednoczonych potrafią dawać świadectwo swej wierze.

Ofiary złożone w przyszłą niedzielę na tacę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Szkoła Podstawowa w Biegonicach zaprasza na charytatywny III Czekoladowy Bal Karnawałowy. Bal odbędzie się 2 marca o godz. 19.00 w Sali OSP Biegonice. Koszt uczestnictwa wynosi 110 zł od osoby. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Szkoły do dnia 15 lutego. Więcej informacji można znaleźć na plakacie przy parkingu.