Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Oto jak dobrze i jak miło, gdy bracia mieszkają razem

Oto jak dobrze i jak miło, gdy bracia mieszkają razem

Te słowa z Psalmu 1333 dobrze oddają to co działo się w naszej parafii wieczorem 15 września. Tego dnia o godz. 19.30 w kościele parafialnym rozpoczęło się Dekanalne Czuwanie Młodzieży. Brało w nim udział prawie 200 młodych z sześciu parafii naszego dekanatu: Miłosierdzia Bożego w Starym Sączu, św. Elżbiety w Starym Sączu, św. Jakuba w Podegrodziu, Najświętszej Maryi Panny w Olszance, św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu, św. Wawrzyńca w Nowym Sączu. Przewodnikiem na drodze wiary był św. Stanisław Kostka, którego Wspomnienie w tych dniach obchodziliśmy. Uczestnicy Spotkania mogli wysłuchać konferencji ks. Dawida Madeja – okręgowego duszpasterza młodzieży. Uczestniczyli także w adoracji najświętszego Sakramentu oraz mieli sposobność skorzystania z sakramentu pokuty. W modlitwie pomagała schola muzyczna. Po czuwaniu młodzież miała czas na poczęstunek przygotowany przez rodziców młodzieży z naszej parafii (DZIĘKUJEMY) oraz i wspólną zabawę. Zdjęcia można zobaczyć tu.