Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

IV Niedziela Zwykła 2021-01-31

IV  Niedziela Zwykła 2021-01-31

Zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00 na Nieszpory a jutro po Mszy św. wieczornej – na Nowennę do św. Wawrzyńca.

We wtorek 2 lutego przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. zostaną odprawione o godz. 6.00, 7.30, 16.00 i 18.00. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie uczniów klasy ósmej w ramach ich przygotowania się do przyjęcia bierzmowania. Poświęcenia gromnic dokonamy podczas każdej Mszy św. W tym dniu obchodzić też będziemy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić się będziemy o potrzebne łaski dla zakonników i sióstr zakonnych. Ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na rzecz zakonów klauzurowych.

We środę o godz. 17.30 na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

W tym tygodniu wypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Członków Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie prosimy o poprowadzenie modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych we czwartek o godz. 17.30. Spowiedź św. dla dzieci we czwartek od godz. 17.30 a spowiedź dorosłych w piątek przed Mszą św. poranną oraz od godz. 17.00. W piątek rano odwiedzimy chorych z Komunią św. Prosimy o ich zgłoszenie. W sobotę – różaniec o godz. 17.30.

Członkinie Róży im. Matki Bożej Pięknej Miłości prosimy o prowadzenie w lutym Godzinek.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.