Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

III Niedziela Zwykła 2021-01-24

III Niedziela Zwykła 2021-01-24

Decyzją Ojca św. Franciszka przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Chcemy raz jeszcze uświadomić sobie znaczenie Słowa Bożego w naszym życiu. Zapraszamy na Nieszpory dziś o godz. 15.00. Jest to modlitwa „Słowem Bożym” (głównie tekstem psalmów).

Do jutra włącznie trwa Tydzień Modlitw o Jedność w Kościele. Pamiętajmy o tej ważnej intencji w naszych modlitwach.

Jutro obchodzić będziemy Święto Nawrócenia św. Pawła – porządek Mszy św. jak w dni powszednie.

We środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Dzisiaj w całym kraju obchodzimy „Dzień solidarności z Chorwacją”. We wszystkich polskich parafiach członkowie Caritasu zbierają ofiary do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. „Bóg zapłać” za ofiary.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Caritas Diecezji Tarnowskiej składa wyrazy serdecznego podziękowania wszystkim osobom, które przekazują 1% podatku na rzecz Caritas. Dziękujemy za okazywane nam zaufanie i wsparcie pomocy niesionej przez Caritas osobom najbardziej potrzebującym. W zeznaniu podatkowym PIT w rubryce „Wniosek o przekazanie 1 % podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisać nr KRS: 0000211791 oraz deklarowaną kwotę (równowartość 1 % należnego podatku). Bliższe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej: caritas.diecezja.tarnow.pl/index.php/15-podatku