Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

III Niedziela Zwykła 2024-01-21

III Niedziela Zwykła 2024-01-21

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Wdzięczni Bogu za dar Jego Słowa pragniemy przypomnieć sobie potrzebę rozważania Pisma św. w naszym życiu.

Dobiegła końca tegoroczna Wizytacja Duszpasterska zwana „Kolędą”. „Bóg zapłać” za dużą życzliwość z jaką byliśmy przyjmowani w Waszych domach i zwyczajowo składane ofiary. Część ofiary przekazaliśmy na Caritas oraz na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Mamy nadzieję, że chwile wspólnej modlitwy i szczerej rozmowy pomogą nam w jeszcze lepszej współpracy dla dobra parafii.

Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę  do św. Wawrzyńca, natomiast we środę o godz. 17.30 na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej. Po Mszy św. wieczornej we środę na pokolędową zbiórkę zapraszamy ministrantów i lektorów.

Spotkanie członków Grupy Młodzieżowej odbędzie się w piątek o godz. 19.30.

W sobotę w godz. 9.00 – 11.00 odbędzie się kolejne Spotkanie z Jezusem w języku angielskim. Zapraszamy uczestników obydwu grup.

W najbliższą niedzielę będziemy mieli możliwość zobaczenia Jasełek przygotowanych przez uczniów z naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich chętnych do remizy OSP Biegonice o godz. 11.40.

Zbliża się okres Wielkiego Postu. Zgodnie z tradycją już w najbliższą niedzielę rozpoczniemy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Adorację po Mszach św. poprowadzą kapłani.

 

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

 

Proszono nas o ogłoszenie:

Centrum Formacyjno-Rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej w Gródku nad Dunajcem zaprasza na wiele ciekawych rekolekcji – m.in. dla narzeczonych, małżonków, o tematyce biblijnej itp. Dokładne tematy i terminy rekolekcji znajdują się na tablicy ogłoszeń.