II Niedziela Zwykła 2024-01-14

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary na tacę przeznaczone są na remont parafialnych organów. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi. Będzie śpiewała nasza parafialna schola.

Czcicieli Matki Bożej Biegonickiej zapraszamy na Nowennę we środę o godz. 17.30.

We czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie w intencji zjednoczenia wszystkich chrześcijan w jednym Kościele.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Porządek Kolędy :

Poniedziałek 15 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: ul. Węgierska – od Biedronki do Cmentarza

2 Ksiądz: ul. Zakładników – od rodz. Tomasiaków do rodz. Pociechów

Wtorek 16 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: ul. Dobrzańskiego od Cegielni, Zakole do rodz. Chudy

2 Ksiądz: ul. Elektrodowa – lewa strona od rodz. Jana Styrny, ul. Sędziwoja od rodz. Ogórków do rodz. Rogowskich, rodzina Ciborowskich, Rzęsikowskich i Marczyków, ul. Elektrodowa do rodz. Cisowskich,

Czwartek 18 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: ul. Biegonicka – od p. Stanisławy Fyda, rodz. Waligórów i od rodz. Banachów w stronę Łazów Biegonickich (lewa strona)

2 Ksiądz: ul. Biegonicka – od rodz. Stanisława Witowskiego w stronę Łazów Biegonickich (prawa strona) i od Agnieszki Witowskiej w stronę kościoła

Piątek 19 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: Stacja kolejowa i domy koło torów, ul. Pajora: rodziny Tajak, Tymczyszyn, Talar, Kruczek