Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

III Niedziela Zwykła 2023-01-22

III Niedziela Zwykła 2023-01-22

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Wdzięczni Bogu za dar Jego Słowa pragniemy przypomnieć sobie potrzebę rozważania Pisma św. w naszym życiu.

Na dzisiejszą Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy szczególnie dzieci. Będziemy się wraz z nimi modlić w intencji wszystkich Babci i Dziadków z okazji ich Święta. Natomiast podczas Mszy św. o godz. 10.30 będą się z nami modlić i chwalić Boga śpiewem członkowie Chóru Parafialnego z Gołkowic.

Dobiegła końca tegoroczna Wizytacja Duszpasterska zwana „Kolędą”. „Bóg zapłać” za dużą życzliwość z jaką byliśmy przyjmowani w Waszych domach i zwyczajowo składane ofiary. Część ofiary przekazaliśmy na Caritas oraz na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Mamy nadzieję, że chwile wspólnej modlitwy i szczerej rozmowy pomogą nam w jeszcze lepszej współpracy dla dobra parafii.

Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do św. Wawrzyńca, natomiast we środę o godz. 17.30 na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

W wtorek na spotkanie na plebanii o godz. 16.30 zapraszamy aspirantów a we środę również na godz. 16.30 – dziewczęta ze Stowarzyszenia Dzieci Maryi.

We czwartek na Mszę św. wieczorną oraz spotkanie zapraszamy uczniów klasy siódmej, w ramach ich przygotowania się do bierzmowania.

Uczniów z klasy trzeciej przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii św. wraz z ich rodzicami zapraszamy w piątek na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. w kościele odbędzie się katecheza dla dzieci a na plebanii spotkanie dla rodziców.

Spotkanie członków Grupy Młodzieżowej odbędzie się w piątek o godz. 19.30.

Już niedługo 2 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Z tej okazji w przyszłą niedzielę będziemy rozprowadzać świece woskowe w cenie 25 zł.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.