Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXXI Niedziela Zwykła 2019-11-03

XXXI Niedziela Zwykła 2019-11-03

Przeżywamy listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W ich intencji odśpiewamy Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00 oraz w dni Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych tj. do czwartku – w łączności ze Mszą św. wieczorną. Do czwartku włącznie zapraszamy także na różaniec z Wypominkami o godz. 17.30.

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza do obejrzenia wystawy zatytułowanej „Dzieje Parafii św. Wawrzyńca w Nowym Sączu-Biegonicach”. Na wystawie przypominającej historię najstarszej sądeckiej parafii zaprezentowane zostaną wybrane obiekty: ornaty, paramenty liturgiczne, Stacje Drogi Krzyżowej, starodruki oraz ilustrowane księgi, a także cenne rękopisy z Archiwum Parafialnego. Otwarcie wystawy odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17.00 w Domu Gotyckim przy ul. Lwowskiej 3. Wystawa czynna będzie do końca lutego przyszłego roku.

Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

Najbliższa II niedziela listopada to Niedziela inwestycyjna. W miarę możliwości prosimy o ofiarność. „Bóg zapłać”.