XV Niedziela Zwykła 2023-07-16

„Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na tacę na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy Nowenny do św. Wawrzyńca – patrona naszej parafii.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy we środę na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej o godz. 18.30.

W tym tygodniu wypada: we czwartek – Uroczystość św. Małgorzaty (patronki Nowego Sącza), w sobotę – Święto św. Marii Magdaleny. Porządek Mszy św. w te dni jak w dni powszednie.

W sobotę w godz. 10.00 – 12.00 istnieje możliwość zwiedzenia wieży naszego kościoła i znajdującej się tam Wystawy. Serdecznie zapraszamy.

W Starym Sączu trwa Nowenna przed Uroczystością św. Kingi. nabożeństw jest zamieszczony w gablocie.

W przyszły wtorek 25 lipca wypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej okazji w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Chętni będą mogli wtedy nabyć breloczki samochodowe ze św. Krzysztofem składając dobrowolną ofiarę.

Zachęcamy do wzięcia udziału w 41 Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę. Zapisy w parafii, a w sierpniu u przewodnika grupy w Starym Sączu.

U ministrantów możemy nabyć bieżącą prasę katolicką. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w którym znajduje się artykuł dotyczący naszej parafii.

Proszono nas o Ogłoszenie:

W Domu Kultury w Łazach Biegonickich odbędzie się spotkanie dotyczące uchwały antysmogowej, metod zmniejszenia rachunków za prąd i ogrzewanie oraz dotacji na zamontowanie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Spotkanie odbędzie się jutro o godz. 17.30