Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XV Niedziela Zwykła 2019-07-14

XV Niedziela Zwykła 2019-07-14

Dzisiaj o godz. 15.30 w kaplicy cmentarnej zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich zmarłych parafian. Z tej racji nie będzie dziś Nieszporów oraz Mszy św. w kościele o godz. 15.30.

Również dzisiaj przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej Niedzielę Inwestycyjną. Jak widzimy prace w kościele postępują –w piątek zamontowane zostały odnowione fragmenty witraży w prezbiterium. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na odnowę ołtarzy bocznych. W miarę możliwości liczymy na ofiarność.

Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do św. Wawrzyńca a we środę o godz. 18.30 na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej. Po Mszy wieczornej we środę w Sali na plebanii odbędzie się krótkie spotkanie parafialnego Caritasu.

Składka na tacę w najbliższą niedzielę przeznaczona jest na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Leokadia Zielińska z ul. Towarowej. Polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu…

U ministrantów można nabyć prasę katolicką. Warto w okresie wakacyjnym znaleźć więcej czasu na lepsze poznawanie prawd wiary.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Jutro w Starym Sączu rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością św. Kingi. Szczegółowy Program Odpustu jest zamieszczony w gablocie. Zachęcamy zwłaszcza do licznego uczestnictwa we wtorkowej Mszy św. sprawowanej w intencji mieszkańców Biegonic w klasztorze o godz. 18.00.

Liturgiczna Służba Ołtarza Parafii Trzetrzewina zaprasza do udziału w XIV Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 26 – 28 lipca br. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie przy parkingu.