Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Raduje się serce, raduje się dusza

Raduje się serce, raduje się dusza

Wyjątkowo uroczyście przebiegały w tym roku obchody Święta Niepodległości. Wieczorem w przeddzień 11 listopada członkowie Grupy Młodzieżowej poprowadzili w kościele Czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny. Zdjęcia można zobaczyć tu.

Natomiast w samo Święto wieczorem w Sali na plebanii odbyło się kolejne „Patriotyczne śpiewanie”. Rzeczywiście radowała się dusza na widok pełnej Sali osób w różnym wieku i stanu, którzy wspólnie świętowali odzyskanie przez Polskę niepodległości. Piękna dekoracja Sali, dobrze przygotowana prezentacja multimedialna, wspólny śpiew i chwile rozmowy przy smakowicie zastawionym słodyczami stole. Raz jeszcze okazał się, że wspólny śpiew jednoczy ludzi. Zdjęcia można zobaczyć tu