Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Do tańca i do różańca

Sobota 15 października to dzień wycieczki dzieci i młodzieży z naszej parafii. Ponad 50 uczniów – aspirantów, ministrantów, lektorów, dziewcząt z Grupy Maryjnej i młodzieży wraz z ks. wikariuszem oraz opiekunami pojechała do Niedzicy. Wycieczka przebiegała zgodnie ze staropolską zasadą: Do tańca i do różańca. W tym wypadku rozpoczęto od wspólnej modlitwy różańcowej w kościele u grobu Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego w Krościenku. Uczestnicy wycieczki zwiedzili także miejscowy kościół i zapoznali się z postacią Założyciela Ruchu Oazowego w Polsce. Następnym miejscem do którego udali się uczestnicy wycieczki była Niedzica. Zwiedzili oni Park Miniatur a potem spędzili kilka godzin w Parku Rozrywki – próbując swoich sił na drabinkach, oglądając film w technologii 12 D lub grając w laserowego paintball. Sporo wrażeń dostarczyła uczestnikom także przejażdżka statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.

Zdjęcia można zobaczyć tutaj