Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Dla ducha i dla ciała – rekolekcje dla dziewcząt

W dniach 16 – 19 stycznia kilka dziewcząt z naszej parafii wzięło udział w kolejnej sesji młodzieżowej Szkoły Animatora organizowanej przez Siostry Szarytki w Krakowie. Szkoła ta ma przygotować dziewczęta do bardziej zaangażowanego apostolstwa w parafii, zwłaszcza w grupie Stowarzyszenia Dzieci Maryi. Więcej można się dowiedzieć ze świadectwa jednej z uczestniczek Kasi zamieszczonego tutaj. Zdjęcia zobacz tutaj.

Miesiąc później (w dniach 16 – 19 lutego) grupa piętnastu dziewcząt ze Stowarzyszenia Dzieci Maryi uczestniczyła w swoich rekolekcjach w domu Sióstr Miłosierdzia w Piwnicznej. Wraz ze swoimi koleżankami z innych parafii i pod opieką sióstr przez kilka dni modliły się, śpiewały, poznawały lepiej prawdy wiary. Nie brakło także radości związanej ze wspólną zabawą w pięknej okolicy. Dziewczętom gratulujemy i troszkę zazdrościmy…