Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

II Niedziela Wielkanocna 2018-04-08

Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna w naszej diecezji Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00. Za publiczne odmówienie Koronki można dziś zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.

„Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj do puszek na rzecz działalności Caritas. Członkowie Caritasu rozdają dzisiaj chętnym ulotki mówiące o sposobie przekazania 1 % naszych podatków na cele charytatywne.   

Jutro obchodzimy w liturgii Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – przeżywaną także jako Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. będzie można przystąpić do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Już dzisiaj na ołtarzu Matki Bożej znajdują się formularze dla osób pragnących włączyć się w tę modlitwę. Należy je dzisiaj pobrać i wypełnione złożyć jutro przed Mszą św. na ołtarzu Matki Bożej.

Ks. Mariusz zaprasza rodziców kandydatów do bierzmowania do pomocy przy rozbieraniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego jutro po Mszy św. wieczornej. 

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Biegonickiej we środę o godz. 17.30.

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.