Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Poniedziałek Wielkanocny 2018-04-02

Przypominamy, że w najbliższy piątek w Domu Rekolekcyjnym Ojców Redemptorystów w Lubaszowej koło Tuchowa rozpoczynają się rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania. Wyjazd z parkingu koło kościoła w piątek o godz. 16.45, zakończenie obiadem w niedzielę o godz. 12.00. Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł (połowę kwoty płacą kandydaci a połowę parafia. Parafia pokrywa także koszta przejazdu). Mamy nadzieję, że rekolekcje pomogą młodzieży duchowo przygotować się do przyjęcia bierzmowania.

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w kościele w Podegrodziu odbędzie się spotkanie członków Zespołów Synodalnych z wszystkich parafii naszego dekanatu z przedstawicielem księdza biskupa. Członkowie Zespołu Synodalnego z naszej parafii proszeni są, jeżeli tylko jest to możliwe, o przyjazd do Podegrodzia „własnym transportem”. Spotkanie potrwa ok. 1,5 – 2 godzin.

W najbliższą niedzielę, przeżywaną jako Niedziela Miłosierdzia we wszystkich parafiach diecezji zbierane będą ofiary do puszek na rzecz działalności Caritasu. Członków Caritasu prosimy o przeprowadzenie zbiórki.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Są to 9-tygodniowe rekolekcje w życiu codziennym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godz. 17.30 w Sali Przemienienia Pańskiego przy sądeckiej bazylice. Szczegółowe informacje są zamieszczone w gablocie.