Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

„Chór parafialny z wizytą w Rożnowie”

Po wielu tygodniach prób nadszedł dzień wyjazdu naszego chóru parafialnego do parafii Rożnów – było to we wtorek 24 maja. Zespół wraz z księdzem proboszczem udał się najpierw do Gródka nad Dunajcem, gdzie czekała na niego miła niespodzianka – rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim. W Rożnowie chór uczestniczył w nabożeństwie majowym oraz we Mszy świętej, podczas której miał okazję wykonywać oprawę muzyczną. Po Mszy świętej chór dał mini-koncert pieśni maryjnych. Po występie chór spotkał się z przy ognisku z gospodarzami – ks. proboszczem Markiem Trusiem i wikariuszem pochodzącym z naszej parafii, ks. Wojciechem Witowskim. Gospodarze chętnie oprowadzili chórzystów po plenerowych Dróżkach Boleści Matki Bożej oraz Drodze Krzyżowej. Po tak mile spędzonym wieczorze chórzyści wracali do domów pełni wrażeń.

Więcej zobacz tu