Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXXII Niedziela Zwykła 2021-11-07

XXXII Niedziela Zwykła 2021-11-07

Uczniowie naszej szkoły zapraszają dzisiaj o godz. 10.30 na montaż słowno-muzyczny z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Nieszpory odśpiewamy o godz. 15.00.

Najbliższa II niedziela listopada to Niedziela inwestycyjna. „Bóg zapłać” za ofiary na rzecz parafii składane na tacę i na konto parafialne. Również w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.

Chłopców pragnących zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę jutro (poniedziałek) o godz. 17.00. Również jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy Nowenny do św. Wawrzyńca.

Czcicieli Matki Bożej Biegonickiej zapraszamy na Nowennę we środę o godz. 17.30. W nowennie i wieczornej Mszy św. udział biorą, w ramach przygotowania się do bierzmowania, uczniowie klasy siódmej ze szkoły podstawowej.

We czwartek przeżywać będziemy nasze narodowe Święto Niepodległości. Jest to okazja do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Msze św. odprawione będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na plebanię wszystkich, którzy pragną wyrazić swoją radość z odzyskania przez Polskę niepodległości do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych i żołnierskich. Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami. Zachęcamy do wywieszenia w naszych domach flag narodowych. Chętni mogą nabyć biało-czerwone flagi u ministrantów w cenie 10 zł.

W ostatnich dniach Parafia dokonała aktualizacji danych znajdujących się w programie: Wirtualny Cmentarz: www.nowysaczbiegonice.grobonet.com. W związku z tym zwracamy się do parafian z serdeczną prośbą. Prosimy o sprawdzenie czy dane dotyczące naszych Zmarłych są aktualne. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy w ostatnich miesiącach na Cmentarzu Parafialnym pochowaliśmy bliską nam osobę lub przenieśliśmy Ciało Zmarłego do innego grobu. W razie zaistnienia zmian nieuwzględnionych na mapie cmentarza – prosimy o poinformowanie nas o nich celem dokonania aktualizacji.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.