XXXI Niedziela Zwykła 2018-11-04

Przeżywamy listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W ich intencji odśpiewamy Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00 oraz w dni Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych tj. aż do czwartku – w łączności ze Mszą św. wieczorną. Również do czwartku włącznie zapraszamy na różaniec z Wypominkami o godz. 17.30.

Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

W najbliższą niedzielę 11 listopada obchodzić będziemy nasze narodowe Święto Niepodległości. Będzie to okazja do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Z tej okazji uczniowie naszej Szkoły Podstawowej zapraszają na montaż słowno-muzyczny o godz. 10.00.

Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami. Zachęcamy do wywieszenia w naszych domach flag narodowych.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką oraz biało-czerwone flagi w cenie 10 zł. Zachęcamy także do nabycia wydanego z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Modlitewnika z modlitwami w intencji Ojczyzny – cena zaledwie 3 zł.

Najbliższa II niedziela listopada to Niedziela inwestycyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na malowanie kościoła. W miarę możliwości prosimy o ofiarność. „Bóg zapłać”.