Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXXI Niedziela Zwykła 2017-11-05

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00. W ostatnie dni Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych tj. jutro i pojutrze o godz. 17.30 odmówimy różaniec z Wypominkami.

W środę o godz. 17.30 odprawiona zostanie Nowenna do Matki Bożej. Po Mszy św. odbędzie się próba chóru parafialnego.

Młodzież z klasy trzeciej gimnazjum zapraszamy, w ramach przygotowania się do bierzmowania, na dwa spotkania: Mszę św. z kazaniem w najbliższy piątek o godz. 18.00 oraz film „Sprawa Chrystusa” w najbliższą niedzielę o godz. 16.00. Wyjazd z parkingu koło kościoła w niedzielę o godz. 15.30. Koszty biletów pokrywa zaprzyjaźniony z naszą parafią św. Mikołaj.

W sobotę wypada nasze narodowe Święto Niepodległości. Msze św. odprawione będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00 i 18.00. Będzie to okazja do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na plebanię wszystkich, którzy pragną wyrazić swoją radość z odzyskania przez Polskę niepodległości do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych i żołnierskich. Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami. Zachęcamy do wywieszenia w naszych domach flag narodowych.

Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się za w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Parafia św. Małgorzaty oraz Urząd Miasta Nowego Sącza zapraszają na obchody 725 rocznicy powstania miasta Nowy Sącz. Uroczystą Mszę św. z tej okazji odprawi w najbliższą środę o godz. 12.00 w Bazylice św. Małgorzaty bp Andrzej Jeż. Podczas nabożeństwa zostanie odczytany dekret papieski ustanawiający oficjalnie św. Małgorzatę Patronką Nowego Sącza.

Wczoraj z naszej parafialnej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Maria Chocaj z ul. Pajora. Jej pogrzeb zostanie odprawiony w kaplicy cmentarnej we wtorek o godz. 13.00. Polećmy Jej duszę miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…