Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXX Niedziela Zwykła 2021-10-24

XXX Niedziela Zwykła 2021-10-24

Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misjonarzy głoszących Ewangelię tym, którzy dotąd jej nie znają. „Bóg zapłać” za ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone na rzecz misji.

Zapraszamy do modlitwy różańcowej – dzisiaj o godz. 15.00 a w dni powszednie o godz. 17.30 – zwłaszcza tych, którzy w bieżącym roku w tych nabożeństwach jeszcze nie uczestniczyli. Serdecznie dziękujemy tym rodzicom, którzy systematycznie biorą udział w nabożeństwach różańcowych wraz ze swoimi dziećmi.

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Odpust za zmarłych możemy zyskać tylko czystym sercem. Spowiadamy codziennie rano przed Mszą św. i podczas nabożeństw różańcowych. Dodatkowo okazja do spowiedzi będzie w najbliższą sobotę w godz. 16.00 – 18.00.

We czwartek przeżywać będziemy święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów. Ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę we czwartek o godz. 17.00.

W ubiegłym tygodniu w kościele znaleziono zegarek. Jest do odebrania w zakrystii.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.