Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXV Niedziela Zwykła 2018-09-23

XXV Niedziela Zwykła 2018-09-23

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00. Natomiast spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się na plebanii dziś o godz. 16.30.

Jutro po Mszy św. wieczornej – Nowenna do św. Wawrzyńca.

Nowenna do Matki Bożej Biegonickiej odprawiona zostanie we środę o godz. 17.30. Na Nowennę i Mszę św. wieczorną zapraszamy uczniów z klasy siódmej szkoły podstawowej w ramach ich przygotowania się do przyjęcia bierzmowania. 

We czwartek o godz. 17.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Pierwsze spotkanie parafialnej scholi muzycznej odbędzie się na plebanii w sobotę o godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich pragnących swoim śpiewem chwalić Boga.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką oraz „Kalendarze rolnicze”. 

W dniu tegorocznego odpustu w naszej parafii zabrakło nam oprawionych obrazów Matki Bożej Biegonickiej oraz św. Wawrzyńca. Począwszy od dzisiaj obrazy te w cenie 20 zł można nabywać w zakrystii.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Zarząd Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zaprasza na spotkanie informacyjne na temat rządowego programu „Czyste Powietrze”. Program ten oferuje mieszkańcom wsparcie finansowe do wymiany pieców i termomodernizacji domów. Spotkanie odbędzie się jutro o godz. 18.00 w Sali Ratuszowej, Rynek 1.  

Dzisiaj w Nowym Sączu rozpoczyna się XXXII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem: „Ojczyznę wolną pobłogosław Panie…”. W programie Tygodnia przewidziane są liczne nabożeństwa, wykłady oraz koncerty. Szczegółowy program Tygodnia zamieszczony jest w gablocie.