Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXII Niedziela Zwykła 2018-09-02

XXII Niedziela Zwykła 2018-09-02

Nieszpory niedzielne – dziś o godz. 15.00.

Nauczycieli i uczniów ze Szkoły Podstawowej z naszej parafii zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie nowego roku jutro o godz. 9.00.

Zapraszamy na Nowennę do św. Wawrzyńca w poniedziałek po Mszy św. wieczornej oraz na nowennę do Matki Bożej w środę o godz. 17.30.

W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek września. Członków Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego prosimy o poprowadzenie modlitw w intencji powołań we czwartek o godz. 17.30. Na Mszę św. w I piątek o godz. 18.00 zapraszamy zwłaszcza wszystkich ministrantów i lektorów oraz ich rodziców. W tym dniu w godzinach rannych odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Prosimy o ich zgłoszenie. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty codziennie podczas nabożeństw, dzieci we czwartek od godz. 17.30 a dorośli dodatkowo w piątek od godz. 17.00.

W sobotę 8 września obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia NMP – Patronki naszej diecezji. Msze św. zostaną odprawione o godz. 6.00 i 18.00. Po Mszach św. nastąpi poświęcenie ziarna siewnego.

Przyszła, druga niedziela września przeżywana będzie w naszej parafii jako Niedziela Inwestycyjna. Prosimy w miarę możności o hojniejsze ofiary na spłatę zadłużenia za wykonane już prace przy malowaniu kościoła.

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.

Proszono nas o Ogłoszenia:

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 na Hali Łabowskiej odprawiona zostanie Msza św. w intencji ks. Władysława Gurgacza i sądeckich Żołnierzy Wyklętych zamordowanych w 1947r przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa. Więcej informacji można znaleźć na plakacie.

Natomiast w przyszłą niedzielę w godz. 13.00 do 20.00 na stadionie sportowym w Zawadzie odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez nowosądecką Grupę Ojca Pio. Szczegółowe informacje są zawarte na plakacie.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.