Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XXI Niedziela Zwykła 2020-08-23

XXI Niedziela Zwykła 2020-08-23

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Jutro w liturgii Kościoła przeżywać będziemy Święto św. Bartłomieja, Apostoła. Polecajmy w tym dniu w naszych modlitwach naszego parafianina Ojca Cyryla Kowalczyka, przeżywającego swoje imieniny.

We środę wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nowennę we środę o godz. 18.30.

U ministrantów można nabyć bieżące numery prasy katolickiej.

W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Barbary Wójcik z ul. Towarowej (pogrzeb odbył się w sobotę) oraz śp. Łukasz Kożuch z Łazów Biegonickich (pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godz. 13.00). Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

Proszono nas o Ogłoszenia:

Otrzymaliśmy podziękowanie za ofiary złożone w naszej parafii w dzień odpustu ku czci św. Wawrzyńca na rzecz budowy nowego kościoła w Czarnym Potoku. Na ten cel nasi parafianie złożyli 5615 zł. Tekst podziękowania znajduje się w gablocie.

W najbliższą środę w kościele Ducha Św. w Nowym Sączu rozpoczną się uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Program odpustu jest zamieszczony w gablocie.