Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XX Niedziela Zwykła 2018-08-19

XX Niedziela Zwykła 2018-08-19

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do patrona naszej parafii – św. Wawrzyńca. Po raz pierwszy odmówimy je przed relikwiami św. Wawrzyńca, które następnie będzie można ucałować. Zapraszamy.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Nowennę we środę o gody. 18.30.

We czwartek wypada Święto św. Bartłomieja, Apostoła. Polecajmy w tym dniu w swoich modlitwach naszego parafianina Ojca Cyryla Kowalczyka, przeżywającego swoje imieniny. W tym dniu, od godz. 18.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu. 

Trwa Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Bierze w niej udział osiem osób z naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą. Bliższe informacje dot. pielgrzymki (także godziny transmisji radiowych z trasy pielgrzymki) możemy znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymkatarnowska.pl . Przypominamy, że autobus na wejście pielgrzymki na Jasną Górę wyruszy z parkingu koło kościoła w sobotę o godz. 8.00. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

W niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość NMP Częstochowskiej.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką. 

Proszono nas o Ogłoszenie:

We wtorek 4 września o godz. 14.00 w Przychodni Lekarskiej Eskulap przy ul. Królowej Jadwigi w Starym Sączu odbędą się badania USG Dopler Przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG nerek, płuc, stawów, piersi i echo serca. Badania są odpłatne – koszt wynosi 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni.

Do 4 września br. potrwają zapisy dla chętnych chcących wziąć udział w wykładach Uniwersytetu Nauczania Społecznego Jana Pawła II. Zajęcia odbywają się w Sali przy kościele św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Udział w zajęciach podstawowych jest darmowy. Wykłady organizowane są raz w miesiącu, w dni powszednie, w godzinach od 17.00 do 19.00. Terminy i tematyka spotkań zamieszczona jest na stronie internetowej Uniwersytetu. Tam znajduje się również elektroniczny formularz, poprzez który można się zarejestrować. Adres strony internetowej: www.unsjp2.edu.pl