Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XVI Niedziela Zwykła 2021-07-18

XVI Niedziela Zwykła 2021-07-18

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. „Bóg zapłać” za ofiary na ten ważny cel.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy Nowenny do św. Wawrzyńca – patrona naszej parafii.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy we środę na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej o godz. 18.30.

W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu: we wtorek – Uroczystość św. Małgorzaty (patronki Nowego Sącza), we czwartek – Święto św. Marii Magdaleny, w piątek – Święto św. Brygidy (patronki Europy), w sobotę – wspomnienie św. Kingi (patronki naszej diecezji). Porządek Mszy św. w te dni jak w dni powszednie.

W sobotę w godz. 10.00 – 12.00 oraz 16.00 – 18.00 istnieje możliwość zwiedzenia wieży naszego kościoła i znajdującej się tam Wystawy. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższą niedzielę wypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Chętni będą mogli wtedy nabyć breloczki samochodowe ze św. Krzysztofem składając dobrowolną ofiarę.

U ministrantów możemy nabyć bieżącą prasę katolicką.