Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XIV Niedziela Zwykła 2017-07-09

Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. Również dzisiaj o godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich zmarłych parafian. Z tej racji nie będzie dziś Nieszporów oraz Mszy św. w kościele o godz. 15.30.

We wtorek obchodzić będziemy Święto św. Benedykta – patrona Europy.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nowennę we środę o godz. 18.30. Również we środę wypada kolejna 96 rocznica konsekracji obecnego kościoła w naszej parafii. Dokonał jej bp. Leon Wałęga 12 lipca 1921r.

We czwartek 13 czerwca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie – Msza św. z kazaniem o godz. 19.00 a po niej procesja z figura Matki Bożej wokół kościoła i modlitwa różańcowa. Prosimy przynieść świece.

Składka na tacę w najbliższą niedzielę przeznaczona jest na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Prosimy o ofiary na tak ważny cel.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką – „Gość Niedzielny”, „Źródło”, „Miłujcie się” i „Promyczek dobra”. Ze stojaka z tyłu kościoła można także pobrać darmowe egzemplarze „Przewodnika Katolickiego”. Warto w okresie wakacyjnym znaleźć więcej czasu na lepsze poznawanie prawd wiary.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Organizowany jest wyjazd w najbliższą sobotę do Krakowa do Domu Sióstr Szarytek na Dzień Skupienia pod nazwą „Maryja – mistrzynią międzyludzkiej komunikacji”. Program zamieszczony jest w gablocie. Zgłoszenia przyjmuje dyrektor Przedszkola im. św. Ojca Pio p. Katarzyna Jodłowska.