Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XIII Niedziela Zwykła 2019-06-30

XIII Niedziela Zwykła 2019-06-30

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie Msze św. wieczorne sprawowane są o godz. 19.00.

We środę o godz. 18.30 odprawiona zostanie Nowenna do Matki Bożej Biegonickiej.

W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota lipca. Członków Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego prosimy o poprowadzenie modlitw w intencji powołań we czwartek o godz. 18.30. W I piątek Msze św.
o Najświętszym Sercu Pana Jezusa zostaną odprawione o godz. 6.00 i 19.00. W tym dniu w godzinach rannych odwiedzimy także chorych z posługą kapłańską. Prosimy o ich wcześniejsze zgłoszenie. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Mszami, dzieci we czwartek od godz. 18.30 a dorosłych dodatkowo w piątek od godz. 18.00. W sobotę zapraszamy na Mszę św. z rozważaniem o tematyce Maryjnej o godz. 19.00 a po niej na procesję z figurą Matki Bożej dookoła kościoła i modlitwę różańcową.

Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się wyjątkowo w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30.

W najbliższą niedzielę 8 ministrantów z naszej parafii rozpocznie Oazę wakacyjną w Krynicy-Zdroju. Na miejsce należy przyjechać przed godz. 16.00 przywożąc ze sobą skierowanie otrzymane w parafii. Ministrantom życzymy udanego wypoczynku i umocnienia przyjaźni z Bogiem.

Członkinie Róży im. św. Kingi prosimy o poprowadzenie w lipcu Godzinek.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką.  Warto w okresie wakacyjnym znaleźć więcej czasu na lepsze poznawanie prawd wiary.