Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XII Niedziela Zwykła 2021-06-20

XII Niedziela Zwykła 2021-06-20

W związku z odwołaniem dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. od dzisiaj transmitowana będzie w Internecie tylko jedna Msza św. dla chorych w każdą niedzielę o godz. 9.00.

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Trwa miesiąc czerwiec. Codziennie po Mszy św. wieczornej odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej o godz. 17.30.

We czwartek przeżywać będziemy Uroczystość św. Jana Chrzciciela. Msze św. będą sprawowane jak w dni powszednie. Również we czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie członków Parafialnego Zespołu Synodalnego i Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Dobiega końca rok szkolny. Na Mszę św. z tej okazji zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej w Biegonicach w piątek o godz. 9.00.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Proszono nas o Ogłoszenia:

Zbliża się okres wakacji. Szeroką ofertę wypoczynku przygotowały domy rekolekcyjne naszej diecezji. Położone w pięknych okolicach domy te oferują dobre warunki wypoczynku. Dla chętnych w każdym z domów będzie możliwość uczestniczenia we Mszy św. , rozmowy z kapłanem lub spowiedzi św. Oferta nie jest skierowana tylko dla kapłanów ale dla wszystkich diecezjan – można wypoczywać całymi rodzinami. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej diecezji: https://diecezja.tarnow.pl/…/7702-odpocznij-rodzinnie-i…

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie przyjmuje zgłoszenia absolwentów szkół średnich pragnących w przyszłości służyć Bogu jako kapłani. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Seminarium Duchownego: https://www.wsd.tarnow.pl/index.php/powolani/kandydaci