Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XI Niedziela Zwykła 2024-06-16

XI Niedziela Zwykła 2024-06-16

Dzisiaj o godz. 10.30 na Mszę św. zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi. Również dzisiaj o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Trwa miesiąc czerwiec. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy dzisiaj o godz. 15.15 a w dni powszednie o godz. 17.45. 

We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie integracyjne przy grilu dla wszystkich grup dziecięcych i młodzieżowych działających przy naszej parafii. Zapraszamy. 

Dobiega końca rok szkolny. Msza św. na podziękowanie za otrzymane w tym czasie łaski oraz o błog. Boże na okres wakacji zostanie odprawiona we czwartek o godz. 9.00. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli. 

W sobotę grupa 50 osób z naszej parafii wyrusza na Oazę wakacyjną na Suwalszczyznę. Wyjazd – o godz. 6.30, pakowanie bagażu – od godz. 6.00. 

W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii przedstawicieli Wspólnoty Cenacolo. Wspólnota ta pomaga osobom zagubionym w życiu, mającymi problemy z nałogami a zwłaszcza z narkomanią. Zapoznamy się z tą Wspólnotą i wysłuchamy świadectwa osoby która wyzwoliła się ze swego nałogu. Po Mszach św. członkowie Wspólnoty będą rozprowadzali przed kościołem własnoręcznie wykonane dewocjonalia. 

U ministrantów można nabywać prasę katolicką. 

Proszono nas o ogłoszenie:

Prezydent Miasta Nowego Sącza zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dotacji na wymianę starego kotła na paliwa stałe  z programu „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę w godz. 17.30 – 19.00 w Świetlicy Środowiskowej „Biegonice” ul Węgierska 206. 

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Konstanty Woźniak z ul. Szymaszka. Polećmy Jego duszę miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu …