Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

XI Niedziela Zwykła 2018-06-17

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do patrona naszej parafii – św. Wawrzyńca.

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej o godz. 17.30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, jak co czwartek, od godz. 17.30.

W piątek o godz. 19.00 w Sali na plebanii odbędzie się próba orkiestry parafialnej. Zapraszamy dotychczasowych członków orkiestry, jak również dzieci i młodzież, którzy chcieliby nauczyć się gry na trąbce, saksofonie, klarnecie. Nauka gry jest bezpłatna, parafia wypożycza również potrzebne instrumenty. Warto skorzystać z tej możliwości i wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Nowym dyrygentem orkiestry została pani Edyta Pociecha – absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia oraz członek renomowanej Miejskiej Orkiestry w Starym Sączu.

Dobiega końca rok szkolny. Na Mszę św. z tej okazji zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej w Biegonicach w piątek o godz. 9.00.

W najbliższą niedzielę wypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy sporo informacji o zmianach kadrowych wśród księży, które dokonają się w okresie wakacji. Można tam też znaleźć informacje na temat naszego parafianina ks. Wojciecha Witowskiego oraz jego zdjęcie.

Proszono nas o Ogłoszenia:

Już po raz piąty na Rynku w Nowym Sączu organizowany jest, pod patronatem bpa Andrzeja Jeża, koncert ”Pod sztandarem Jezusa”. Celem jest ewangelizacja  i uwielbienie Boga przez śpiew oraz świadectwa zaproszonych Gości. Podczas koncertu wystąpi Dariusz Malejonek „Maleo” i zespół Terra. Rozpoczęcie w najbliższy piątek  o godz. 18.00. Bliższe informacje znajdują się na plakacie.

W sobotę 30 czerwca rozpoczyna się Wielki Odpust Tuchowski. Program całotygodniowych nabożeństw jest zamieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej: http://sanktuariumtuchow.pl/2018/06/wielki-odpust-tuchowski-program