Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

X Niedziela Zwykła 2021-06-06

X Niedziela Zwykła 2021-06-06

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała – osobom, które przygotowywały ołtarze oraz niosły sztandary, liturgicznej służbie ołtarza, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym dzwonkami, strażakom. Niech Chrystus obficie obdarzy Was swoją łaską. Zapraszamy do uczestnictwa w procesji eucharystycznej wokół kościoła dzisiaj o godz. 15.00 a w dni powszednie, aż do czwartku, po Mszy św. wieczornej.

We środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej o godz. 17.30.

W czwartek wypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej i procesji kapłani udzielą dzieciom specjalnego błogosławieństwa.

W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia we wszystkich polskich parafiach zostanie odnowiony poświęcenia Polski Sercu Jezusa. Również tego dnia modlić się będziemy o świętość życia kapłanów.

Najbliższa niedziela II niedziela miesiąca to w naszej parafii „Niedziela inwestycyjna”. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary przeznaczone na prace parafialne. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Proszono nas o Ogłoszenie:
Małopolskie Centrum Kultury Sokół zaprasza na XIX Festiwal Muzyki Organowej L’Arte Organica. We czwartek o godz. 19.00 w Bazylice św. Małgorzaty zostaną wykonane m.in. utwory Jana Sebastiana Bacha. Wstęp wolny.