Nowy Sącz – Biegonice

XII Niedziela Zwykła 2024-06-23

W naszej parafii gościmy dzisiaj przedstawicieli Wspólnoty Cenacolo. Dziękujemy im za przybliżenie nam ich Wspólnoty oraz świadectwo. Po Mszach św. członkowie Wspólnoty będą rozprowadzali przed kościołem własnoręcznie wykonane dewocjonalia.

XI Niedziela Zwykła 2024-06-16

Dzisiaj o godz. 10.30 na Mszę św. zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi. Również dzisiaj o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Trwa miesiąc czerwiec. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmówimy dzisiaj o godz. 15.15 a w dni powszednie o godz. 17.45.

We wtorek

X Niedziela Zwykła 2024-06-09

Dzisiaj wypada II niedziela czerwca. Po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. Jest to także „Niedziela Inwestycyjna”. „Bóg zapłać” za ofiary na tacę lub konto parafii przeznaczone na remont parafialnych organów.

IX Niedziela Zwykła 2024-06-02

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała – osobom, które przygotowywały ołtarze oraz niosły sztandary, liturgicznej służbie ołtarza, dziewczętom z Dziewczęcej Służby Maryjnej, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym dzwonkami, strażakom. Zapraszamy do uczestnictwa w procesji eucharystycznej wokół kościoła dzisiaj o godz. 15.00 a w

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 2024-05-26

Przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msza św. ze szczególnym udziałem dzieci będzie odprawiona o godz. 10.30. Natomiast Mszą św. o godz. 19.30 rozpocznie się Okręgowe Spotkanie Młodzieży – Sącz Boga. Serdecznie zapraszamy młodzież do wspólnej modlitwy.

Dzisiaj wypada także Dzień Matki. Wszystkim drogim Mamom życzymy

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 2024-05-19

Wczoraj dziewczęta z naszej parafii wzięły udział w diecezjalnym Spotkaniu Dziewczęcej Służby Maryjnej w Zakliczynie. Koszt przejazdu dziewcząt pokryła parafia.

Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odśpiewanie hymnu „O stworzycielu Duchu przyjdź” można dziś uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2024-05-12

Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wspominając wniebowstąpienie Chrystusa przypominamy sobie, że i my dążymy do nieba.

Zmiana tajemnic różańcowych – dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30. Dzisiaj wypada także Niedziela inwestycyjna. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na remont organów.

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych połączonych z nowenną

VI Niedziela Wielkanocna 2024-05-05

W dniu dzisiejszym w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klasy trzeciej po raz pierwszy przyjmą do serca Pana Jezusa podczas Mszy św. o godz. 10.30. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Wszystkie dzieci I Komunijne zapraszamy w tym tygodniu do uczestnictwa w nabożeństwach majowych oraz Mszach św. wieczornych w ramach tzw.

V Niedziela Wielkanocna 2024-04-28

W ubiegłym tygodniu Ojciec Święty Franciszek mianował dotychczasowego biskupa pomocniczego naszej diecezji Artura Ważnego biskupem diecezji sosnowieckiej. Uroczysty ingres biskupa Artura Ważnego do katedry sosnowieckiej nastąpi 22 czerwca. Polecajmy Jego posługę w diecezji sosnowieckiej dobremu Bogu w naszych modlitwach.

W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj

IV Niedziela Wielkanocna 2024-04-21

Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się o uproszenie nowych i świętych powołań do służby Bożej, także z naszej parafii. W naszej wspólnocie parafialnej przypominamy sobie także przykład życia i męczeńskiej śmierci błogosławionej Rodziny Ulmów z Markowej. Po każdej Mszy św. będzie można ucałować ich relikwie.

Jutro po Mszy św.