Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Chcemy dziękować Duchowi świętemu za pomoc w realizacji naszego życiowego powołania. Za publiczne odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można dziś uzyskać odpust zupełny.Dzisiaj wyjątkowo transmitować będziemy w internecie zarówno mszę św. o godz. 9.00 jak i o godz. 10.30.
Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 na placu przy plebanii odbędzie się Piknik Rodzinny. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin. Piknik odbędzie się w 2 częściach. Pierwsza część będzie trwać do godz. 15:00. Druga rozpocznie się o godz. 17:00 smażeniem jajecznicy i degustacją jagnięciny. Później będzie możliwość zabawy tanecznej. Serdecznie zapraszamy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Pikniku i stworzenie okazji do wspólnego świętowania i budowania więzi parafialnych.
Jutro obchodzić będziemy Święto NMP Matki Kościoła – Msze św. odprawione będą o godz. 6.00, 7.30, 16.00 i 18.00.
Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych – do soboty włącznie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 15.00.
We wtorek obchodzimy Dzień Matki. Wszystkie Mamy obejmujemy naszą wdzięczną pamięcią oraz modlitwą.
W środę odbędzie się egzamin przed bierzmowaniem: klasa VII A – o godz. 16.00 a klasa VII B – o godz. 16.30. Również w środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na plebanię członków Towarzystwa Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie i wszystkich, którym droga jest sprawa powołań do kapłaństwa. Będzie okazja obejrzenia krótkiego filmu z życia kleryków naszego Seminarium.
Zbliża się Boże Ciało. Z tej okazji zapraszamy dziewczynki na próbę sypania kwiatków i chłopców do dzwonienia dzwonkami. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, a zwłaszcza dzieci I Komunijne.
W sobotę w godz. 9.00 – 11.00 odbędzie się spotkanie grupy Jesus is the Way. Zapraszamy.
W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Świętej.
U ministrantów można nabyć bieżące numery prasy katolickiej.
