Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 2022-01-01

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 2022-01-01

Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. będą dziś odprawione jak w każdą niedzielę. Za publiczne odśpiewanie dzisiaj hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Członkowie Caritasu rozprowadzać będą jutro kadzidło i kredę, które będą poświęcone w dniu 6 stycznia. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na działalność parafialnego Caritasu.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką. Zachęcamy także, aby przedstawiciele poszczególnych rodzin pobrali ze stolika ulotki z podsumowaniem najważniejszych wydarzeń 2021r. w naszej parafii.

W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Kazimiera Gargas z ul. Biegonickiej oraz śp. Helena Gargas z ul. Biegonickiej. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu …

Proszono nas o Ogłoszenie:

Zapraszamy wszystkich do udziału w X Nowosądeckim Pokłonie Trzech Króli. Orszak z ul. Gwardyjskiej (skrzyżowanie ul. Lwowskiej i Kochanowskiego) wyruszy 6 stycznia o godz. 10.30. Około godz. 12.00 na Sądeckim Rynku Trzej Królowie i Sądeczanie pokłonią się Świętej Rodzinie. W trakcie marszu śpiewane będą kolędy.