Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 2021-01-01

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 2021-01-01

Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. będą dziś odprawione o godz. 7.30. 9.00, 10.30, 14.00 i 15.30. Za publiczne odśpiewanie dzisiaj hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Mieszkańców Janikówki zapraszamy na Mszę św. odprawianą w ich intencji jutro o godz. 18.00. Po Mszy św. i nabożeństwie otrzymają specjalne błogosławieństwo „Kolędowe” na cały nowy rok.

W najbliższą niedzielę członkowie Caritasu rozprowadzać będą kadzidło i kredę, które będą poświęcone w dniu 6 stycznia. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na działalność parafialnego Caritasu.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką. Zachęcamy także, aby przedstawiciele poszczególnych rodzin pobrali ze stolika ulotki z podsumowaniem najważniejszych wydarzeń 2020r. w naszej parafii.