Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2019-01-06

Uroczystość Objawienia Pańskiego 2019-01-06

Przeżywamy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Dzień ten jest także obchodzony jako Dzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na rzecz misji. Osoby, do których nie dotarli Kolędnicy Misyjni mogą wesprzeć misje składając dziś ofiarę na tacę.

W zakrystii są dostępne kadzidło i kreda, których zabrakło w ub. niedzielę.

Zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd dzisiaj o godz. 15.00.

W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie przypomnimy sobie znaczenie sakramentu chrztu św. Również w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 nastąpi zmiana tajemnic różańcowych.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Nowennę we środę o godz. 17.30.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.