Uroczystość NMP Częstochowskiej 2018-08-26

Przeżywamy dziś Uroczystość NMP Częstochowskiej. Dziękując za Jej nieustanne wstawiennictwo za nami przed Bogiem pragniemy ciągle bardziej, za Jej zachętą, kształtować nasze życie zgodnie z wolą Bożą.

Nieszpory, jak w każdą niedzielę, odśpiewamy dziś o godz. 15.00

Zapraszamy do modlitwy za pośrednictwem św. Wawrzyńca jutro po Mszy św. wieczorem oraz na nowennę do Matki Bożej w środę o godz. 18.30.

We czwartek od godz. 18.30 – adoracja Pana Jezusa w ciszy.

Przypominamy, że począwszy od soboty 1 września aż do końca czerwca Msze św. wieczorne odprawiane będą o godz. 18.00.

W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. W tym dniu o godz. 17.30 odmówimy różaniec a w czasie Mszy św. wieczornej będzie wygłoszone rozważanie o tematyce Maryjnej.

Członkinie Róży im. św. Cecylii prosimy o prowadzenie we wrześniu Godzinek.

U ministrantów można nabyć bieżące numery „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Źródła”.

Proszono nas o Ogłoszenie:

We wrześniu organizowane są jednodniowe pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej:

– w drugą sobotę tj. 8 września – Dróżki Pana Jezusa

– w trzecią sobotę tj. 15 września – Dróżki Matki Bożej i zwiedzanie bazyliki.

Wyjazd spod remizy OSP w Biegonicach o godz. 3.40, rozpoczęcie dróżek o godz. 8.00 tj. po Mszy św., powrót ok. 17.00. Koszt przejazdu wraz z ubezpieczeniem – 30 zł. Zapisy przyjmowane są do środy włącznie przed każdym wyjazdem u Andrzeja Kowalczyka tel. 18 442 98 06.