Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Święto Niepodległości 2017-11-11

Przeżywamy dzisiaj nasze narodowe Święto Niepodległości. Msze św. odprawione będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00 i 18.00. Jest to okazja do modlitwy za poległych w obronie Ojczyzny i refleksji na temat patriotyzmu. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na plebanię wszystkich, którzy pragną wyrazić swoją radość  z odzyskania przez Polskę niepodległości do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych i żołnierskich. Warto w tym dniu okazać naszą dumę z faktu, że jesteśmy Polakami. Zachęcamy do wywieszenia w naszych domach flag narodowych.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką oraz biało-czerwone flagi w cenie 10 zł.

Proszono nas o Ogłoszenie:

W kinie „Sokół” w Nowym Sączu obejrzeć można film pt. „Gurgacz”. Opowiada on losy mocno związanego z Nowym Sączem ks. Władysława Gurgacza – kapelana Żołnierzy Wyklętych, zamordowanego przez komunistów w więzieniu na Montelupich w 1947r. Film, wyświetlany w ramach II Festiwalu Filmów Chrześcijańskich ARKA, można obejrzeć w sobotę 18 listopada o godz. 15.00.