Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Poniedziałek Wielkanocny 2024-04-01

Poniedziałek Wielkanocny 2024-04-01

W najbliższą niedzielę, przeżywaną jako Niedziela Miłosierdzia we wszystkich parafiach diecezji zbierane będą ofiary do puszek na rzecz działalności Caritasu. Członków parafialnego oddziału Caritas prosimy o przeprowadzenie zbiórki.

Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy Wiary ze św. Janem Pawłem II. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godz. 17.30 w sali Wieczernika przy kościele parafialnym. Szczegóły znajdują się na plakacie.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się na plebanii we środę 10 kwietnia o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższą niedzielę w Polsce odbędą się wybory samorządowe. Kościół zachęca swoich wiernych do aktywnego wzięcia udziału w wyborach i głosowania zgodnie z dobrze ukształtowanym sumieniem. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem Episkopatu na ten temat zamieszczonym w internecie:

https://episkopat.pl/rada-kep-ds-spolecznych-prosi-o-odpowiedzialne-podejscie-do-wyborow-samorzadowych/