Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Poniedziałek Wielkanocny 2019-04-22

Poniedziałek Wielkanocny 2019-04-22

W najbliższą niedzielę, przeżywaną jako Niedziela Miłosierdzia we wszystkich parafiach diecezji zbierane będą ofiary do puszek na rzecz działalności Caritasu. Członków Caritasu prosimy o przeprowadzenie zbiórki.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Są to 9-tygodniowe rekolekcje w życiu codziennym. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 30 kwietnia o godz. 17.30 w Sali Przemienienia Pańskiego przy sądeckiej bazylice. Szczegółowe informacje są zamieszczone w gablocie.

W niedzielę 28 kwietnia rozpocznie się XIII Sądecki Sezon Motocyklowy. Uczestnicy gromadzą się przed kościołem Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu-Zawadzie o godz. 9.30. Po błogosławieństwie wyruszą przez Krynicę do Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania pod Ołtarz papieski, gdzie o godz. 13.00 odprawiona zostanie Msza św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie integracyjne.