Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

„Pół wieku kapłaństwa”

29 maja obchodziliśmy Jubileusz 50-lecia Kapłaństwa ks. Prałata Józefa Atłasa. Ksiądz Jubilat sprawował tego dnia uroczystą Mszę św. dziękczynną. Przybyli na nią licznie parafianie, wdzięczni za wieloletnią posługę kapłańską Jubilata, księża, z którymi dostojny Jubilat pracował, burmistrz Starego Sącza, prezydent Nowego Sącza, przedstawiciele rad obu miast oraz zaproszeni goście. Liturgię Mszy św. uświetniła orkiestra oraz chór parafialny. Homilię wygłosił ks. Prałat Kazimierz Pach. Przypomniał w niej pokrótce historię życia Księdza Jubilata oraz jego zasługi dla parafii i miasta. Pod koniec uroczystości w kościele liczne delegacje złożyły Księdzu Jubilatowi życzenia.

Tak wspaniała i wyjątkowa uroczystość z pewnością na długo pozostanie w pamięci całej parafii. Zdjęcia zobacz tu