Msze św., modlitwy i spowiedź św. w kościele św. Wawrzyńca

Codziennie w dni powszednie w kościele:

Godz. 6.00 i 18.00 – Msza św. z udziałem wiernych (głównie osób za których krewnych odprawiana jest Msza św.)

Przed Mszą św. – okazja do spowiedzi św.

W żadnym momencie nie może być w kościele ponad 50 osób (wliczając w to kapłanów i służbę liturgiczną)

Godz. 20.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu (w ciszy)

Godz. 20.30 – modlitwa różańcowa w intencji oddalenia epidemii oraz w intencji wszystkich parafian odmawiana przez kapłana

Zachęcamy wiernych do jednoczenia się w modlitwie w swoich domach. Modlitwa wieczorna jest transmitowana w Internecie na stronie parafii: www.parafiabiegonice.pl/parafia-on-line/transmisja-mszy-sw

Przez cały dzień (godz. 6.00 – 18.00) – możliwość indywidualnej modlitwy przed obrazem patrona parafii – św. Wawrzyńca (w przedsionku kościoła)

W każdą niedzielę w kościele:

Godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 i 15.30 – Msza św. z udziałem wiernych

Podczas Mszy św. – okazja do spowiedzi św.