Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Mój tydzień z Panem Jezusem

W dniach 15-21 sierpnia pojechałem na Oazę dla lektorów do miejscowości Jurków. Spędziłem tam wspaniały tydzień z Jezusem.

Mieszkaliśmy koło pięknego kościółka parafialnego w dużym Domu Parafialnym, gdzie także uczestniczyliśmy w modlitwach i Mszach św. Było nas tam 6 chłopców lektorów z naszej parafii i 6 lektorów z Parafii Ciężkowice. Oprócz modlitwy mieliśmy także bardzo dużo różnych atrakcji, np. wycieczkę do Doliny Chochołowskiej, po której uczestniczyliśmy w pięknej Mszy św. w domu parafialnym w Zakopanem. Byliśmy też w wesołym miasteczku w Gródku nad Dunajcem. Było świetnie, następnie po tym ruszyliśmy na miasto pozwiedzać zabytki tej miejscowości. Wieczorami oglądaliśmy filmy religijne, które dawały nam wiele do myślenia.

Bardzo mi się podobały te dni spędzone w sposób szczególny z Bogiem. Zachęcam bardzo, jeśli będą kiedyś mieli taką okazję, do takiego wyjazdu moich kolegów z parafii.

Henryk Fiut