Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Modlitwa w intencji uczestników Światowego Spotkania Młodzieży 2015

Każdego roku w Polsce, również w naszej parafii obchodzony jest Dzień Papieski. W tym roku przypadał 11 października. Tego dnia wspominaliśmy osobę, nauczanie i dzieło św. Jana Pawła II, odbyła się też kwesta na rzecz stypendiów dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Świętemu Papieżowi szczególnie bliska była młodzież, dlatego też w tym dniu nabożeństwo różańcowe poprowadzili młodzi – członkowie młodzieżowej grupy apostolskiej z naszej parafii. Modlili się w intencji swoich rówieśników z krajów całego świata, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży w lipcu 2016 roku. Modlitwy były odmawiane w różnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i po łacinie. Miało to pomóc parafianom duchowo przygotować się na przybycie do Biegonic młodzieży z różnych krajów.