Kolęda 2019/2020

Poniedziałek 13 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: ul. Ceramiczna – od rodz. Mikuła do rodz. Jana Jelenia

2 Ksiądz: ul. Ceramiczna – od rodz. Tomasza Rogowskiego do rodz. Gach, ul. Towarowa do rodz. Andrzeja Marczyka

Wtorek 14 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: ul. Weigla – od rodz. Rogowskich do rodz. Wojnarskich

2 Ksiądz: ul. Elektrodowa – lewa strona od rodz. Jana Styrny, ul. Sędziwoja i dalej ul. Elektrodowa do rodz. Cisowskich,

Środa 15 I godz. 14.30

1 Ksiądz: Stacja kolejowa i domy koło torów – rodziny Tajak, Tymczyszyn, Talar, Kruczek

2 Ksiądz: ul. Dobrzańskiego od Cegielni, Zakole do rodz. Chudy

Czwartek 16 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: uliczki pod Winną Górą – po lewej stronie ul. Winna Góra, od ul. ks. Szymaszka (rodz. Tadeusza Koniora)

2 Ksiądz: uliczki pod Winną Górą – po prawej stronie ul. Winna Góra – od rodz. Fiut

Piątek 17 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: ul. Elektrodowa – od rodz. Antoniewskich

2 Ksiądz: ul. Elektrodowa – od rodz. Śmiałków

Sobota 18 I od godz. 8.00

1 Ksiądz: ul. Biegonicka – od rodz. Stanisława Witowskiego w stronę Łazów Biegonickich (prawa strona)

2 Ksiądz: ul. Biegonicka – od p. Stanisławy Fyda, rodz. Waligórów w stronę Łazów Biegonickich (lewa strona)

Poniedziałek 20 I od godz. 14.00

1 Ksiądz: ul. Węgierska – od Biedronki do Cmentarza

2 Ksiądz: nieobecni podczas „swojej” Kolędy i pragnący przyjąć kapłana „po Kolędzie”