Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

Intencje mszalne

30 V 2022 – 5 VI 2022

Pon. 6.00

1. + Władysława, Mariana Janik, + Leszka Bila i zmarłych z rodziny

2. + Mariana Ramsa – w 30 dz. po śm., od żony

3. + Józefa Kościsza – od brata Antoniego z rodz.

4. + Józefa Kościsza – od Anny Bomba z rodz. (poza par.)

18.00

1. o błog. Boże dla ks. Łukasza Szkarłata – w rocz. święceń kapłańskich, od taty i siostry Barbary z rodz.

2. + Marii Stanek – w rocz. śm.

3. + Marii Szczypka – greg. 30 KONIEC

4. + Moniki Klimczak – greg. 30 (poza par.) KONIEC

5. + Adama Kostrzewy – greg. 30 (poza par.) KONIEC

Wt. 6.00

1. + Anny Jaworskiej – greg. 1

2. + Heleny Wójcik – z ok. Dnia Matki, od dzieci

3. + Teresy Zielińskiej – od wnuczki Katarzyny

4. + Teresy Zielińskiej – od Władysława Jelenia (poza par.)

18.00

1. + Stanisława Leśniaka

2. + Pawła Fyda – od koleżanek i kolegów siostry Anny z PZU

3. + Henryka Cebuli – od Zofii Stanisz z Zabrzeży (poza par.)

Śr. 6.00

1. + Roberta Górnickiego – od Arlety, Macieja Gnoińskich z rodz.

2. + Stanisławy, Stanisława Leśniak

3. + Józefa Konstanty – od siostrzeńca Bartłomieja

4. + Józefa Konstanty – od Józefy, Jana Słaby (poza par.)

5. + Kazimiery Gargas – greg. 1 (poza par.)

6. + Marii Użarowskiej – greg. 1 (poza par.)

18.00

1. + Stanisławy Leśniak

2. + Józefy Tokarz – od Anny, Marka Wójcik

3. + Lidii Kozik – od rodziców

4. + + Anny Jaworskiej – greg. 2 (poza par.)

5. + Stanisława Homoncika – greg. 1 (poza par.)

6. + Roberta Górnickiego – od Marty, Jerzego Sarota (poza par.)

Czw. 6.00

1. + za dusze w czyśćcu cierpiące

2. + Anny Jaworskiej – greg. 3

3. + Władysława Legutko – od Emilii, Kamila Słaby z rodz.

4. + Władysława Legutko – od Grażyny Słaby (poza par.)

5. + Kazimiery Gargas – greg. 2 (poza par.)

6. + Marii Użarowskiej – greg. 2 (poza par.)

18.00

1. + Adama Zalesińskiego – w rocz. śm.

2. + Ronalda Ciborowskiego – od wnuków: Adama, Aleksandry, Tobiasza

3. + Ronalda Ciborowskiego – od Marii, Tadeusza Majewskich (poza par.)

4. + Stanisława Homoncika – greg. 2 (poza par.)

Pt. 6.00

1. + Moniki Klimczak – od wnuków: Oskara i Marcela

2. + Anny Jaworskiej – greg. 4

3. + Mieczysława Czyżyckiego – od siostry Bożeny z rodz.

4. + Mieczysława Czyżyckiego – od rodziny Kowalczyków ze Świniarska (poza par.)

5. + Stanisława Homoncika – greg. 3 (poza par.)

18.00

1. + Tadeusza Tokarczyka – w 7 dz. po śm., od syna Zdzisława z rodz.

2. + Kazimiery Gargas – od wnuczki Ilony z rodz.

3. + Heleny Gargas – od Marii, Józefa Dyrek z rodz.

4. + Heleny Gargas – od właścicieli firmy Ciepłownik (poza par.)

5. + Kazimiery Gargas – greg. 3 (poza par.)

6. + Marii Użarowskiej – greg. 3 (poza par.)

Sb. 6.00

1. + Dawida Pawlika – od rodziców

2. + Janiny Freiberg – w 14 rocz. śm.

3. + Stanisława Homoncika – greg. 4 (poza par.)

4. + Kazimiery Gargas – greg. 4 (poza par.)

5. + Marii Użarowskiej – greg. 5 (poza par.)

14.00

Ślub: Anna Niedźwiedź, Andrzej Babik

16.00

Ślub: Magdalena Fiut, Paweł Polański

18.00

1. + Bogusławy, Jana Rembiasz (w rocz. śm.)

2. + Anny Jaworskiej – greg. 5 (poza par.)

Ndz. 6.00

1. + Zofii Hedwik – w 34 rocz. śm.

2. + Kazimiery Gargas – greg. 5 (poza par.)

3. + Marii Użarowskiej – greg. 5 (poza par.)

7.30

1. + Anny Jaworskiej – greg. 6

2. + ks. Józefa Atłasa, + ks. Józefa Gawrona – od Zofii, Augustyna Barnach

9.00

1. + Stanisława Konstanty – w rocz. śm.

2. dziękczynna i o błog. Boże dla Krystyny i Rudolfa – z ok. 44 rocz. ślubu

10.30

1. w int. parafian

2. + Marii Tomasiak – od córki Marii z rodz.

3. + Stanisława Homoncika – greg. 5 (poza par.)

15.30

+ Szymona, Anny Wolskich