III Niedziela Zwykła 2022-01-23

Z inicjatywy Ojca św. Franciszka przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Wdzięczni Bogu za dar Jego Słowa do nas skierowanego pragniemy przypomnieć sobie znaczenie czytania i rozważania Pisma św. dla naszego osobistego duchowego rozwoju.

Zapraszamy dzieci na chwilę wspólnego kolędowania u żłóbka Pana Jezusa dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 a wszystkich do wspólnego śpiewu Nieszporów o godz. 15.00.

Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do św. Wawrzyńca, natomiast we środę o godz. 17.30 na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

We wtorek wypada w liturgii Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła a w sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. Msze św. będą odprawiane jak w dni powszednie.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.