Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

III Niedziela Zwykła 2018-01-21

Dobiegła końca tegoroczna Wizytacja Duszpasterska zwana „Kolędą”. „Bóg zapłać” za dużą życzliwość z jaką byliśmy przyjmowani w Waszych domach i zwyczajowo składane ofiary. Mamy nadzieję, że chwile wspólnej modlitwy i szczerej rozmowy pomogą nam w jeszcze lepszej współpracy dla dobra parafii.

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Pokolędowa zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się w poniedziałek o godz. 17.00. Również w poniedziałek po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do patrona naszej parafii – św. Wawrzyńca.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy we środę o godz. 17.30 na Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej. Po Mszy św. wieczornej we środę na plebanii odbędzie się opłatek parafialny. Serdecznie zapraszamy członków Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, Caritasu, Chóru Parafialnego i Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie. 

Młodzież z klas trzecich gimnazjum zapraszamy, w ramach ich przygotowania się do bierzmowania, na Mszę św. w piątek o godz. 18.00. 

Parafia św. Wawrzyńca oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zapraszają na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Regionalnego Sądeczanie w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30. Zespół będzie śpiewał także podczas Mszy św.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie na plebanii w najbliższą niedzielę o godz. 16.30. W programie spotkania przewidziane jest omówienie dekretu powizytacyjnego bp. A. Jeża oraz sprawy bieżące.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.